| Login96 a întrebat:

Mereu m-am intrebat. Cum functioneaza pastilele pentru tantari? Si unde dispar tantarii peste noapte dupa ce le folosesc?

Răspuns Câştigător
| NaTl a răspuns:

Au o solutie in ele si cand le bagi in aparat risipec in toata incaperea mirosul acela.Si tantarii cad ciuruiti la pamant.laughing

| Login96 explică (pentru NaTl):

Da n-am vazut nici un "les" pana acumlaughing

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru Login96):

Tantarii nu dispar ci cad.simte-te norocos ca nu ti-au cazut in canalaughing

3 răspunsuri:
| urbanmika a răspuns:

Pai pur si simplu poti sa le arzi ` intr-o scrumiera, in caz ca nu ai aparat pentru a baga in priza. iar tantarii pica pe jos... pe unde apuca laughing e simplu