| alexandra12031997 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor...Ma puteti ajuta cu o sugestie? As vrea sa scap de rasul pe scena in timp ce cant! Mi-as dori sa gasesc o solutie pentru chestia asta! Multumesc anticiopat! Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Frreshh a răspuns:

O idee buna ar fi sa-ti pui prietenii sa te faca sa razi vreo jumatate de ora incontinuu, incat sa te plictisesti! iar cand vei ajunge pe scena, vei fi epuizata de la atata ras, si te vei relaxa cantand laughing merge! sau. te poti gandi la ceva rau atunci cand canti, ceva ce te face sa te intristezi. ( desi, asta e cam riscant... )

| alexandra12031997 explică (pentru Frreshh):

Faza cu intristatul e buna! Multumesc :*!

1 răspuns: