| moniii_1083 a întrebat:

Buna TPU :*!
As avea nevoie de cateva idei in legatura cu cadoul de Valentine's day :d!
Ce as putea sa ii cumpar iubitului meu?
Dau fundita la cele mai multe idei! +voturi:*
O seara frumoasa >tuturorbig grin

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de ceva de genul rama foto in care ii pune o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei lor http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| TeooTeo a răspuns:

Un ursulet cu i love you/te iubesc
ceva o bratara din argint/aur
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am 5 ani si ma uit la filme porno ca ma lasa mama ca zice ca sun n-are si imi place mult sa ma uit si sa stii ca am incercat cu fratemiu chiar daca n-am ciclu. este super