| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

As vrea și eu câteva idei în legătură cu cadoul de Valentine's Day.

Răspuns Câştigător
| Nelly07 a răspuns:

Pai fetelor le place sa fie cocolosite. Te-as sfatui sa-i faci ceva handmade. Ai putea sa-i cumperi un borcan (simplu, cu o forma rotunta, patrata etc) si inauntrul lui sa pui niste biletele cu,, 100 de motive pentru care te iubesc enorm''. Decoreaza frumos borcanul. Daca ai gasi un borcan in forma de inima, ar fi perfect. Oricarei fete i-ar place acest cadou. Pe langa ai mai putea sa-i cumperi un buchet de flori si o cutie de bomboane cu ciocolata.

Bafta!

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru Nelly07):

Mi se pare super ideea ta. Mulțumesc frumos!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Flori si ciocolata ca sa fie in tema.
Nu vad nevoie de originalitate pentru `sarbatoarea` asta cand nici nu e a noastra.

| Nelly07 a răspuns (pentru Adry05):

Ziua dragobetelor? Da, cred ca asta ar mai merge... Dar mna, daca baiatul simte nevoia sa-i faca un cadou si sa-i arate cat de speciala e? laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Nelly07):

Nici asta. Sarbatorile astea cu tematica de iubire mi se par destul de stupide. laughing Trebuie in fiecare zi sa-l iubesti pe cel de langa tine. Ok, vrei sa-i iei ceva simbolic, atunci macar ia ceva sa fie in tema. Cadouri mai speciale ii iei de ziua ei, aniversarea voastra, Craciun, date din astea mai importante.

| Lioana a răspuns:

De Valentine's Day nu e atat de important cadoul cat felul in care petreceti ziua. Trebuie sa fie ceva romantic.
Cadoul poate fi ceva simbolic, ceva cu inimioara ( o jucarie de plus, o bijuterie, ciocolata, ceva facut de tine etc)

| Eu2208 a răspuns:

O intalnirelaughing
Iar cadoul sa fie un set de cosmetice

| Adelin25 a răspuns:

Depinde de banii disponibili
-Buchet flori si ciocolata
-Un ursulet (eu am facut unul personalizat cu poza noatra)
-Perna personalizata
-Parfum
-Lantisor
-Haine
-Cana personalizata
-Ceas
-Geanta
-Bratara(pandora)

| Emy_Emy_1992 a răspuns:

Ii pui intr-o cutie cu ciocolata ****

| Alex1986kk a răspuns:

Un pandantiv in forma de inima ceva. Am dat eu lovitura cu unele de la https://aivrea.ro. Iti recomand

| HD_Marzy_1975 a răspuns:

Fetelor le plac trandafirii poti sa i iei trandafiri si cadou ii spui sa vina cu tine intr-un loc romantic si ii dai un inel sau ceva de genul

Bafta!