| Bella97 a întrebat:

Buna TPU :*
As avea o intrebare :d Daca va stergeti fb de tot, mai puteti sa-l reactivati?
Eu l-am mai dezactivat si l`am reactivat, acum cateva zile iar l-am dezactivat si n`am mai intrat pe el, imi arata ca in 5 ore o sa primesc un mail si pot sa-l reactivez. Ei, intrebarea e cam asa : O sa mai am totul la fel? Prietenii, likeu`rile comm`urile lasate de mine la altii, likeu`rile mele la altii?batting eyelashes
Funda pentru cel mai bun raspuns :*

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Se poate reactiva oricand, il vei gasi cum l-ai lasat

| Gagikaru a răspuns:

Da,dupa reactivare totul o sa revina la normal!

| GabrielAlin1996 a răspuns:

In cazul in care doar l-ai dezactivat, ar trebui sa-ti arate totul cum era inainte.Dar daca ai sters profilul de fb nu iti va mai aparea nimic, nici fotografii, nici prieteni. Sper ca te-am ajutat. funda plzzzz