| Alii26 a întrebat:

am o intrebare.Am hi5chatterbox, iar comm`urile care le primesc pe hi5, apar ca e`mail pe id`ul unui prieten si nu inteleg de ce. Ce ar trebui sa fac ca sa nu mai primeasca e`mail-uri cu comm`urile mele?
poate intelegeti ce spun si ma puteti ajuta, multumesc

3 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Cand e pe e-mailul primit, sub el scire : doresc sa nu mai primesc mailuri de la aceasta adresa(sau ceva de genu` ) dai acolo si gata.

| eueu1212 a răspuns:

Pai inseamna ca id-ul cu care intrii pe hi5 tau este al pr tau si cand pimeste mailul sa apese unde ii apare sa nu mai primeasca. funda?batting eyelashes te pup wave

| magicianul19 a răspuns:

Daca le primesti de acel aidiu inseamna ca la inregistare a pus adresa lui de email. asta e ttot nu stiu daca poti face ceva, incearca sa intri la setari si sa pui adresa ta. dar nu cred ca o sa mearga dar poti sa incerci