| Andraa11 a întrebat:

Buna TPU...as dori ca in viitor sa lucrez la o farmacie veterinara si peurma dupa ce castig bani sami deschid propria mea afacere dar nu stiu ce profil trebuie sa urmez ca sa ma poata angaja pentru inceputhappy...

Răspuns Câştigător
| Abadonna a răspuns:

Te angajeaza daca ai deja studiile facute deci trebuie sa mergi la liceu ( nu prea conteaza profilul ), sa il termini, sa fii pregatita pentru un examen la biologie sau biologie si chimie si apoi sa dai admitere la o facultate de medicina si farmacie veterinara ( in unele centre poate sa tina de cea umana ).
Si cam asta este...ai un parcurs lung, succes happy