| AnonymousQ666 a întrebat:

As dori ca la vara..mai exact la premiere(sfarsit an scolar) sa ma fac roscata..nu vreau sa imi fac doar suvite..sau cu vopsea din aia care se ia dupa prima spalare. vreau cu vopsea normala..care sa dureze happy Intrebarea mea este : Vopseaua aceea..se ia pana la inceputul scolii? happy Funda! happy

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Depinde de culoare. Ai zis că vrei roşcat, ei bine pe parcursul lunii culoarea pare din ce în ce mai ştearsă plus că va începe să ţi se vadă şi culoarea naturală la rădăcini. Dacă vrei să te vopseşti trebuie să continui să faci asta odată la 2 - 3 luni. Deci, da culoarea se va vedea, dar nu la fel ca la început.

1 răspuns:
| AlexandraPink a răspuns:

Vopseaua isi pierde din intesitate dupa vreo 3 luni...