| Morenna_2701 a întrebat:

care dintre voi stie cum asi putea sa-mi fac suvite move. N-am idee de unde pot lua vopseaua... M-am gandit si la spreyurile de par dar problema lor este ca la prima spalare se ia vopseaua iar eu mi-as dori sa fie permanenta. M-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Poti incerca cu violet de gentiana.
Sau vopseaua asta :
http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_466-foto-violet-2.jpg

5 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Buna! happy
Suvite "move" big grin?

Intrebare : -de ce nu mergi la coafor si ceri sfaturi, in legatura cu suvitele MOV?hee hee

Succes happy.
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un sampon,, Silver Reflex,, de la Kallor. Daca esti blonda se vede super!

| ruiseg a răspuns:

Ai putea folosi nuantator.
Rezista cateva saptamani sau se poate dupa dupa primele spalari, depinde de calitatea nuantatorului.
Se gasesc in comert fie pudra fie lichid.De calitatea lui depinde si efectul asupra parului, sunt unele car ard parul cum face si vopseaua.
Nu-ti recomand spray deoarece sunt cam "nesigure". Unele pur si simplu se scurg la caldura, si risti sa te colorezi pe fata.
Alege un nuantator, gasesti oriunde!

| Danyela_2238 a răspuns:

Buna eu mi-am facut suvite mov cu violet de gentiana, l-am luat de la farmacie.Ies frumoase mai ales daca pe parul vopsit blond sau suvite, pe saten inchis nu stiu cat o sa fie de vizibile.Nu distruge parul, ceea ce e f.important.incearcakissvezi sa-ti iei o manusa pe mana ca altfel... te faci mov si pe mana.happy

| Morenna_2701 explică:

Sunt satena inchis