| TraficantDeCocaCola a întrebat:

As dori daca stiti o cura de slabire care sa aiba inclus si programul scolar..adica ceva de cura ce pot manca si la scoala ( invat dimineata) si care sa aiba rezultate. Cel mai bun raspuns funda! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă curele de slăbire, învață să mănânci.
Succes la școală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc asa cum a spus si @Legiuitoarea, invata sa mananci, o alimentatie saraca in calorii, in care sa intre si miscare zilnica.
Te pup!

| Snowal15lea a răspuns:

Pai ciorba de varza este foarte buna intr-o cura de slabire iar la scoala iti recomand sa iti iei macar o portocala sau un greffruit in special greff ajuta la digestie, este sanatos si este si la indemana.

| Kyou a răspuns:

Pai ai putea sa mananci dimineata un iaurt, la scoala cateva fructe, cand ajungi acasa mananca ceva consistent apoi fa-ti temele sau ce mai faci tu iar la cina din nou ceva usor.