| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Stiti si voi cum in perioada sarabtorilor mai pui pe tine cateva kg in plus, iar apoi de chinui sa le dai jos. Imi puteti spune si mie o cura de slabire care sa aiba rezultate, daca puteti si una pe care ati folosit'o si v'a fost de folos. Multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| Oany_Katy_1995 a răspuns:

Incearca sa mananci de 3 ori pe zi ..si cat mai sanatos..lasa dulciurile si fast food-urile deoparte...mai ales sucurile big grin... putina paine[chit ca e neagra care se zice ca nu ingrasa foarte putina ]..si putina miscare