| dani79 a întrebat:

Buna TPU))As dori sa aflu poate de la cineva care a trecut prin asa ceva si mi-ar putea da un sfat in legatura cu o dilema cu care ma confrunt.Nu stiu cat de tare ma pot lua dupa zodiac cert este ca ce scrie despre acea zodie este adevarat, si anume zodia scorpion.M-am indragostit de o fata din acea zodie si simt ca nu mai am scapare.Sant coleg de lucru cu acea fata si calvarul a inceput pentru mine cand ea a inceput sa ma priveasca adinc in ochi cu acea privire specifica femeilor scorpion.Eu am raspuns privirilor la randu-l meu si de fiecare data cand ne intalnim face la fel.Nu stiu cum sa ma apropii de ea sau cum as putea sa aflu daca ma place sau e doar o chestiune specifica scorpioanelor.Este adevarat ca sunt foarte misterioase si nu poti sa le "citesti". Sper totusi daca citeste cineva acest mesaj mai ales daca este scorpion sau cunoaste pe cineva din acea zodie sa-mi dea un sfat cu ce as putea face. Apreciez un raspuns sincer si serios.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

laughing Poti sa faci si asta. Ce ai de pierdut?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Sunt scorpion big grin Daca te priveste intens e evident ca te place si asteapta un pas de la tine. In cazul in care nu il faci prea curand e posibil sa il faca ea, sau sa sa renunte daca nu ii arati prea mare interes. Dar scorpionii nu renunta prea usor. Incearca sa o abordezi cumva. Nu toti scorpionii sunt la fel, mie imi place sa fiu foarte directa.

| dani79 explică (pentru IsabelaIssa):

Iti multumesc sincer pentru raspuns.Am sperat la un unul ca acesta!))Nu stiu daca pot sa-i spun abordare dar eu cand am abservat ca e posibil sa o interesez i-am trimis o cerere de prietenie pe Facebook pe care din pacate mi-a refuzat-o.Din nou nu stiu ce sa cred..., Pe profilul ei apare ca ar fi intro relatie.Nu stiu daca am gresit sau nu cu facebook-ul si de ce ma"tortureaza" dar nu o mai pot uita si de altfel nici nu vreau pentru ca nimic nu mai are sens pentru mine in afara de ea.Mai am vreo sansa?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru dani79):

Daca e intr-o relatie, nu e prea bine, se joaca. Cu siguranta nu ii e bine in relatia in care e si ii place sa se mai joace. Cel mai bine e sa discuti fata in fata cu ea, nu pe fb.

| dani79 explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc pentru raspuns.Cu alte cuvinte am dat de naiba!
Pur si simplu sa o intreb de ce ma priveste asa?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru dani79):

laughing Poti sa faci si asta. Ce ai de pierdut?