| onlinetpu a întrebat:

as dori sa imi cumpar un pui de labrador happy mi-am dorit de mult sa am un caine iar uite ca acum imi cumpar!
pai ....cainele labrador este de rasa?
si as putea sa il tin la bloc?
Fundita pentru cine meritahappy
iar medalie pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Labradori sunt printre cele mai destepte rase de caini din lume, labradorul este un caine caruia ii place sa se joace sa faca nebuni si sigur ca il poti tine in apartament dar trebuie sa ai spatiu suficient pentru el trebuie sa-l scoti afara pentru ca are multa energie si daca nu si-o consuma o sa stai treaz toata noaptea in rest este un cane foarte destept invata repede toate comenzile si lucrul cel mai important trebuie sa-l peri la fiecare 2 zile pentru a nu lasa mult par in casa si asfel eviti sa te dea maicata afara din casa cu tot cu caine laughing

1 răspuns:
| Dayuuum a răspuns:

Draga onlinetpu,
Cainele labrador normal ca este de rasa laughing. Adica ''labrador'' este o rasa de caine. Este logic.
Da, ai putea sa il ti la bloc, atata timp cat il vei putea scoate afara de cel putin 3 ori pe zi si daca ai spatiu in apartament. E important sa aiba spatiu pentru ca e un caine foarte jucaus.
Din cate stiu fundita e aceeasi cu medalia rolling on the floor Deci poti da doar fundita(medalie) celui mai bun raspuns.
Pa pa.