| Belecciu_Cătălin_1990 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa imi spuneti niste idei de concursuri pe facebook. Vreau sa fac un concurs pe pagina de facebook si nu stiu ce concurs...Ati dori ca raspunsul vostru sa cuprinda Numele concursului si regulile.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

Pai thinking
1. Miss and Mister.[ pot fii si poze individuale]
~ pozele care aduna cele mai multe like-uri castigahappy
2. Cel mai frumos cuplu
3. Summer time.
4. Cele mai bune prietene
5. Poza alb-negru
6. Cea mai colorata tinuta
7. Cei mai frumosi ochi
8. Ce-a/cel mai frumoasa/frumos fata/baiat
9. Cele mai senzuale buzelaughing)
1o. Cea mai artistica poza
11. Miss Summer
12. Cea mai frumoasa poza editata.
13. Cel mai frumos par
14. Cel mai frumos zambet
15. Poze cu stil

Cam atat stiu happy

| Belecciu_Cătălin_1990 explică (pentru Larysa13):

Mi-ai putea spune si regulamentele? plz puppy dog eyes

| Larysa13 a răspuns (pentru Belecciu_Cătălin_1990):

Da.
~In poza trebuie sa fii tu!
~Daca dai like la poza trebuie sa dai si la pagina altfel nu iau in considerare!
~Pozele sa nu fie luate de pe net.
~Pozele se primesc la adresa de e-mail sau incarcate pe wall

Premii: (Aici iti dau eu niste exemple)
Locul 1. :
Poti crea pentru castigatori covere`, diplome, le poti face pub 3 zile (Sau cat timp doresti tu), sa le dedici melodii, sa pui pozele castigatoare la profil, etc
Locul 2: tot asa : poti crea diplome, pub 2 zile big grin
Locul 3: un cover, pub 1 zi big grin

3 răspunsuri:
| allestrumf a răspuns:

Aici iti trebuie doar putin imaginatie. Acum cat e vara ai putea face concursul Cel mai frumos costum de baie. Regulili nu prea sunt. Castigatorul este cel cu cele mai multe voturi/like'uri. Ca premii poti sa faci publicitate si altele. Alte concursuri: cei mai frumosi ochi, cel mai frumos animal de companie, cel mai frumos zambet, cea mai originala poezie (pentru cei care sunt pasionati de asa ceva), cel mai frumos cuplu. happy sper ca te'am ajutat