| Gabrielutapiticuta a întrebat:

Buna TPU as dori sa ma ajutatii cea mai buna prietena a mea a venit la mine plangand cu o placa de haine ca vrea sa plece de acasa si i-am spus ca nu este o solutie in seara asta a dormit la mine dar nu stiu cum sa o mai ajut este foarte necajita ca mama ei i-a spus ca nu ma este fiica ei ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai incearca sa o faci sa inteleaga, ca poate mama ei a zis asta doar la nervi. Poate acum mama ei plange si ea, si o cauta disperata...

Sper ca te-am ajutat!

| OtipaOarecare a răspuns:

Fa-o sa inteleaga ca este totusi mama ei,ce a spus poate a fost de nervi, poate are si prietena ta o vina, nu poate pleca de acasa caci mama ei, desi a spus asta, o iubeste foarte mult si s-ar putea intampla o tragedie...Ai grija cum sa o impaci, ai rabdare cu ea