| alina_7778 a întrebat:

Buna tpu.as dori sa ma fac lider avon si as vrea sa stiu in caz ca reprezentatntii mei nu si-ar plati factura eu as avea vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Ela_2196 a răspuns:

In nici un caz NU ai plati tu factura lor. datoria ta este sa iti anunti permanent reprezentanti ca au facturi neplatite. iar daca vei avea in echipa ta baddept adica pers care nu sia platit factura s-ar putea sa nu iti primesti tu anumite cadouri din partea avon pana cand fata ta nu isi plateste factura. dar si acest lucru apare doar pe foi pentru ca in realitate vei primi cadouri. si iti zic lucru asta din propria experienta pentru ca eu sunt lider de mult timp si din pacate am si eu o fata care nu sia platit factura dar eu cadourile mi le-am primit toate chiar daca fata inca nu sia platit factura. deci poti deveni lider avon pentru ca vei avea de castigat si tu atata timp cat reprezentanti tai castiga pentru ca daca reprezentanti tai nu castiga nu castigi nici u tongue bafta :* sper ca te-am ajutat.

| Narci1206 a răspuns (pentru Ela_2196):

Buna! Cum inscriu reprezentanti in echipa? Pentru a fi lider?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Si normal platesti tu in locul lor

| YeowangBalam a răspuns:

In cazul acesta trtebuie sa platesti tu ce nu au platit ei.Iti dau un sfat! Prima oara primesti banii de la cei care comanda si le pui dupa aceea comandahappy...esi eu am cateva prietene care sunt reprezentante la Avon si asa fachappy... Sper ca te-am ajutat!