| alexandra7 a întrebat:

As dori sa-mi dati niste mesaje de "la multi ani" deoarece maine e ziua fostului meu iubit si nu prea stiu ce sa-i scriu, am fost impreuna aproape 5 luni.dar am ramas in continuare prieteni. In plus eu inca mai tin la el desi sentimentul nu este reciproc..deci dati-mi niste mesaje ce sa-i scriu de ziua lui! Funda pentru cel mai frumos raspuns! numai sa nu imi luati de pe net.

Răspuns Câştigător
| rEfrEsH21 a răspuns:

Astazi de ziua ta, toti in cor iti vor canta, La multi ani si sanatate, fericita sa fi in toate. La multi ani!

Din adincul sufletului iti doresc ca anii ce se skurg sa treca precum razele soarelui mingiie o trestie umeda si batuta de vint, precum iubirea alina sufletele.Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca! La Multi Ani!:X

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.

Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri.

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie.

La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii.

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.

Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.

1 răspuns:
| carlyador a răspuns:

La mulți ani, multă sănătate, bucurii alături de cei dragi si implinirea tuturor dorintelor tale.