| Mihai_Popa_1980 a întrebat:

Am doi hamsteri(baiat si fata).Imi puteti spune va rog cum pot sa ii fac sa se placa adica sa nu se mai chitaie?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Asa e l a inceput, pînă se obisnuiesc, lasă i impreună ce dacă chițăie, este exact acelasi lucru si in cazul pisicilor cîinilor, sau m ai rău oamenilor, animalele au instinct, nu judecă, oamenii desii sunt creati cu creier, cîti judecă si se poartă frumos, ura rasială si violentele nu ar avea loc dacă oamenii si ar folosii creierele in scopuri bune, pașnice.

| Mihai_Popa_1980 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi mult....asa au facut si ei ....mersi oricum!happy