| Nymhadora a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot sa fac un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Deci poti sa iti schimbi personalitatea, sa iti faci machiajul, sa te imbraci nu stiu cum, sa arati ca o fotomodea.

SAU... Poti sa te duci la el si sa ii zici ba nenea! hai sa iesimwinking daca zice nu atunci nu vrea. daca zice da... atunci do it and have fun.

Cu cat te schimbi mai mult pentru cineva cu atat vei incepe in timp sa urasti persoana aia pana cand din niste sentimente frumoase o sa ramai cu regrete, niste scrum si cam atat.

Have fun,
PT

P.S: Ce am vrut sa zic prin raspunsul asta este: daca el nu te place asa cum esti nu te complica singura.winking

6 răspunsuri:
| Tequila007 a răspuns:

Ideea e sa fii tu pentru ca dupa o sa si dea seama cum esti si se va desparti urat.

| RobY99Monster a răspuns:

Incearca sa stai mai mult langa el..glumeste cu el si sa razi la glumele lui si fa ceva sa-i dai de inteles ca-l palci ceva de genu, adica incearca sa intri in anturajul lui, sa-i zambesti mult is pune is tu alti colegi sa-l intrebe ce parare are despre tine si pote o sa ai noroc...cine stie ce-o sa fie?

| Nymhadora explică:

Ms pentru raspunsuri!big grin

| crinaalexia a răspuns:

Pai daca vrei sal atragi imbracate frumos, machiazate fa-ti parul stiu eu fa te frumoasa laughing) dar nah s-ar putea sa nu fi genul lui si sa nu te placa lasa sa mearga totul de la sine dar totusi fi draguta cu el big grin bafta :*

| Margarint_Florin_1989 a răspuns:

Leaga-ti un teanc de bani de fata

| SeMpRo00 a răspuns:

Sunt baiat si stiu spune-i drept in fata