| Yuliana17 a întrebat:

As dori si eu sa imi aflu parola la facebook... cu 2 zile in urma am schimbat-o si acum am incercat sa intru din nou, dar imi spune ca parola este incorecta precizez ca id-ul dupa care facebook-ul a fost facut a fost unul la intamplare si i-am uitat parola... mai pot recupera parola facebook-ului? sau macar al idd-ului? [ DAU FUNDA ]

Va Multumesc Mult! :*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| DeathDealer a răspuns:

Da, poti sa recuperezi parola. inainte sa intri pe facebook sub chenarul unde introduci adresa si parola ai "Am uitat parola" pe care dai click. Apoi iti poti schimba parola veche cu una noua.bafta, sper ca te-am ajutat