| Paramore_1504 a întrebat:

Hei. am un cont pe imvu caruia i-am schimbat parola pentru ca imi intra cineva pe el ..si acum cateva zile am incercat sa intru pe el si nu-mi mai stiam parola. exista vreun mod de a mi-o recupera? sau macar sa schimb id pe care l-am facut ..pentru ca imi facusem pe un id mai vechi ..si contul il am de 2 ani ..si imi pare rau pentru el

4 răspunsuri:
| Paramore_1504 explică:

Amyscumpik am uitat parola de id..pt q era un id vechi pe care nu-l mai foloseam ..si nu stiu ce sa mai fac.

| satenacuochiialbastri a răspuns:

Uita-te la mesaje la mess si acolo ar trebui sa itit apara un mesaj cu parola si id-ul tau

| TazzbjRivieras a răspuns:

Ce sa faci faci alt cont si faci iarcredite cu meet me si referali

| TazzbjRivieras a răspuns:

Daca vrei ajutor cauta-ma cu numele asta pe imvu si te invat