| aura36 a întrebat:

as dori si eu sa-mi cumpar un telefon,dar nu stiu ce sa aleg, Samsung galaxy S plus sau Samsung galaxy S advance? si care e diferenta intre un procesir de 1 ghz. dar dualcore si unul de 1.4 ghz Single core?
dau FUNDA pentru cine imi explica si pentru cine imi spune care este mai bun!big grin

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Clar mergi pe Advance, e dual core, lucrează mai ușor ca un single core, tehnologia este mai nouă + versiune android mai nouă.

| aura36 explică:

Deci chiar daca e de 1 ghz (si e dual core) e mai bun ca s plus care e de 1.4 ghz (dar single core)?