| D3edii a întrebat:

As dori si eu un sfat.de curand m-am certat cu prietena mea aproape cea mai buna din cauza unei prosti.si acum nu stiu cum sa fac sa ne impacam. tin foarte mult la ea.va rog un sfat!sad

Răspuns Câştigător
| GoGoSHiKa a răspuns:

Mai andreea prikepe ca si tu daca vroiai sa te impaki cu ea si tineai asa mult dupa cum explici la ea te duceai la ea vorbeati intre 4 ochi si gtaa ai stat tu la poarta si nu te'ai dus sa vb cu ea sau sa o kemi e numai treaba ta nu o vrei si gata! cu mine numai vb sa fie clar:Xlaughingphbbbbtphbbbbt

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

De ce nu-i dai un telefon si explica-i cu sinceritate exact ce ai scris in intrebare. Ca ar fi o prostie sa stati suparate pentru o cearta stupida si pe viitor sa incerci si tu si ea sa nu va spuneti vorbe grele care le regreti la 5 minute dupa ce le-ai zis. Daca tine cu adevarat la tine va intelege.Succes!

| diana_8456 a răspuns:

Lasa de la tine, vorbeste cu ea cere`i scuze daca tu consideri ca ai gresit!