| ofataoarecare a întrebat:

Buna TPU.as dori un sfat va rog.deci,am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu, si nici nu am sangerat si nici nu m-a durut... m-a durut decat odata cand a incercat sa il bage mai adanc dar m-am tras din instinct pentru ca era foarte dureros.(tin sa zic ca a fost prima data). ceea ce vreau sa va intreb este ca:este posibil sa nu ma fii dezvirginat? daca m-am si tras cand am simtit dintr'o data durerea si nici macar nu am sangerat?!?! va rog... Funda+Vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu te-ai tras exact in momentul cand erai aproape dezvirginata asa ca data viitoare lasa-l sa il bage mai andanc si mai suport si tu un minutel ca nu mori.
Funda?

5 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Se poate

| ofataoarecare explică:

Da am simtit durerea...dar chiar cand am simtit-o, exact exact la inceput, m-am tras si nu am mai continuat

| winter a răspuns:

Poate te-ai dezvirginat cand erai mai mica cand faceai baie si din greseala ai bagat mana mai adanc acolo

| Y2k a răspuns:

Eu cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte probabil da, durerea aia pe care ai simtit-o spune totul=nu mai esti virgina, nu e neaparat sa-ti curga sangehappy