| Alehandracris28 a întrebat:

Buna ziua! Cu o intrebare vreau sa deranjez. Prietena mea a incercat sa intretina pentru prima data relatii sexuale. Cand prietenul ei a incercat penetrarea (cateva secunde) ea a simtit durere si a renuntat, la 4 luni au incercat inca odata aceeasi problema, este posibil sa nu fi fost dezvirginata?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este posibil ca pertenerul sa fi fost beat, incepator sau ghiolban. Trebuia sa o incalzeasca inainte.

| Violleta2022 a răspuns:

Fara preludiu bun facut fetei, nici o partida sexuala nu va fi placuta sau nedureroasa.

| Alehandracris28 explică (pentru Violleta2022):

Stiu ca fara preludiu partida de sexuala nu este placuta! Curiozitatea mea era daca are sanse sa mai fie virgina avand in vedere ca "partida" nu prea a fost!

| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma, dar curiozitatea asta a ta este de prost gust si nelalocul ei, fiindca nu ai de ce sa-ti tragi de limba prietena cum face ea sex si toate detaliile.
Chiar nu te intereseaza pe tine daca a fost sau nu dezvirginata samd.
Da-i pace si vezi-ti de viata ta intima si problemele tale, ca nu-i nromal sa-ti bagi nasul in vietile atora, mai ales in cea intima.

| Alehandracris28 explică (pentru Violleta2022):

Nu am tras o de limba m-a rugat sa o ajut, am incercat sa facem o programare la ginecolog sa faca un test sa vada daca mai este virgina din pacate nu ne au putut ajuta, nu m-as fi bagat ca musca in lapte daca ea nu mi-ar fi cerut ajutorulwinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alehandracris28):

De ce, ea este handicapata si nu poate sa-si faca singura programre la ginecolog?
Si cine ti-a dat tie dreptul sa pui problema ei aici?
Nu crezi ca ar trebui sa nu te bagi deloc in problema ei intima cu iubitul ei, nebagandu-te chiar ca musca in lapte, intr-o relatie interzisa tie.

| Mar1cika a răspuns:

Da