| justme97 a întrebat:

Buna TPUhappyas putea afla cine este persoana care ma suna dupa numarul ei de telefon? nu vreau sa raspund fiindca banuiesc cine este; un tip care tot vroia numarul meu si eu nu dau numarul meu fiecarei persoane intalnita pe mess si mi a zis ca face oricum rost de numar.se poate sa fie el sau altcineva al carui numar nu il am intrebarea este cum pot afla dupa numar cine ma suna fara sa rasp.eu stiu? sa sun undeva ceva pe net?
funda:X

1 răspuns:
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai raspunde si date alt cineva spune ca esti tatal tau si ca esti politist si daca nu iti spune cine e il bagi la puscarie si chestii din asteabig grin