| Panteraa a întrebat:

As vrea ca la anul sa ma angajez la un job de vara. Pe atunci o sa am 16 ani jumate. Daca as vrea sa fiu chelnerita m-ar primi la varsta asta? Si ce alte job-uri pentru varsta mea ar merge pe vara? Stiu ca e devreme sa intreb, dar chiar as vrea sa ma interesez de mai devreme ca sa fiu sigura pana atunci.

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te primete, dar e foarte greu, si-ti distrugi vacanta.
Altceva...vanzatoare la un magazin de cartier, impartitul pliantelor.Tot ce e disponibil si nu necesita pregatire.

| BTWIN a răspuns:

Da te primeste. Altceva pentru varsta ta ar mai fi impartitul pliantelor, revistelor de la carrefour kaufland gen si cam atat...