| rolynight a întrebat:

as vrea doar sa aud cateva opinii despre povestea mea de pe watt pad( http://www.wattpad.com/......lia-santuc sunt deschis la opinii.

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Prima ta propozite este foarte scurta, iar a doua este un intreg fragment.Chestia este ca trebuie sa ai frazele medii, sa zic asa.Iar tu ai pus toate detaliile intr-o propozitie. In felul asta, este foarte robotizata, seaca povestirea.
Numele sunt destul de greu de retinut. Puteai sa folosesti niste nume mai simple, dar aici depinde in totalitate de dorinta ta.Eu ti-am dat doar o parere.
Fata de alte porcarii pe care pustioaicele de 10-12 ani incearca sa le faca, povestea ta este foarte buna.inca de la inceput se vede ca ai ceva talent, insa mai ai de exersat.Dar pentru asta este wattpad, nu? Ca sa inveti, ca sa incerci si sa afli daca ai un talent sau nu.Iar tu te descurci.Citeste cat mai multe carti de genuri diferite.Asa iti vei forma mult mai usor ideile.
O seara frumoasa!

| rolynight explică (pentru LarissaMouse):

Okay, multumesc, am vrut doar sa aud niste opinii, acum chiar stiu cum sa fac lucrurile. multumesc.

| rolynight explică (pentru LarissaMouse):

Stai, eu sunt un baiat de 15 ani de fapt laughing) )

| LarissaMouse a răspuns (pentru rolynight):

Ok,scuze. Dar mi-am cam dat seama ca esti baiat, insa am vrut doar sa spun ca fetitele din ziua de azi care scriu numai povesti cu vampirasi si sirene n-au nicio treaba cu creatia.Ele se iau dupa tot ce vad la tv sau pe calculator.

4 răspunsuri:
| Mangîr_Vlada_2000 a răspuns:

E bunicica, da prea putine detalii si contrast de idei nu este )) chiar prima propozitie nu e artistica) fara suparare, dar mai ai de lucratwinking