| kynleiii a întrebat:

Buna TPU.As vrea s va intreb ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai inrosesc la fata? Mereu sunt rosie am si pistrui si imi frige fata chiar daca e iarna.Creme ceva as vrea sa imi recomandati(acum ceva timp am folosit o crem de la Farmec cu lamaie)dar nu a functionatcrying

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buă.
Vara folosește numai cremă de față cu efect protector împotriva razelor de soare (nu vei mai simți fața arsă), iarna trebuie să faci apel la o cremă de protecție împotriva frigului (gama Faberlic, Oriflame, Avon, etc.) și una peste alta nu uita de hidratarea zilnică corectă.
Pa, pa.

| iDplm a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea o trimitere la medicul dermatoloc specialist din orasul tau. Dermatologul stie mai bine care`i baiu'.