| ValyGh98 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa imi fac un tatuaj temporar (vreau sa dau la politie si nu imi permit unul permanent momentan). Ma puteti ajuta cu informatii? Anume cat dureaza un tatuaj temporar si cum se face. Dupa logica ar trebui sa nu ramana semn. Parerea mea XD
Multam'

Răspuns Câştigător
| MaeRii a răspuns:

Eu am avut unul temporar facut cu henna iar in 2-3 zile culoare se schimba in rosu-marou si mai dureaza aproximativ 3-4 saptamani(depinde de corpul-pielea fiecarui). Alta metode temporara este cu Jagua dar nu am incercat(http://www.tatuajetemporare.ro)