| heiyou a întrebat:

Funda! Ce parere aveti de HTC One Mini 2, merita banii? Cei care il aveti deja, sunteti multumiti sau ati prefera alt telefon? Vreau sa imi cumpar un telefon si sa nu arunc banii degeaba

Răspuns Câştigător
| Thales160 a răspuns:

Eu zic sa.l iei... am avut acest telefon si e foarte bun happy e foarte rapid si usor de umblat pe el. Are niste caracteristici foarte bune la un pret relativ mic. Ti.l recomand! Nu o sa te plictisesti de el. Funda? happy happy happy

1 răspuns:
| maozedoor a răspuns:

Salut,
Eu personal am folosesc acest model ca si al 2-lea telefon(iPaidtoomuch 6 :)) si nu am avut nici o problema cu el legat de baterie, soft sau altele:
http://bit.ly/1XLGnbS