| Hrimiuc_Mada_1998 a întrebat:

As vrea sa imi fac unghiile, dar nu sunt prea mari, de fapt sunt foarte scurte. Cum ar trebui sa le fac cu gel sau cu tips? Am inteles ca pentru unghii cu gel ar trebui sa ai unghiile mari.

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Din câte ştiu gelul se pune pe orice fel de unghie: scurtă, lungă, medie. Dacă tu vrei să le ai mai lungi atunci îţi pune tips thinking

| Saramhmm a răspuns:

Pai din cate stiu eu ca sa tit faci cu gel nu trebuie sa fie foarte lungi unghiile si idk dar eu am fost mereu multumita de cele cu gel cealalta metoda inca nu am incercat-o.Bafta