| penciuiulian99 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma ajutati va rog frumos si pe mine cu o problema:imi place de o fata foarte mult si nu stiu ce sa fac prima data sunt foarte timid tocmai s-a despartit de un iubit din Vaslui

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i timp sa se relaxeze si sa ii treaca suprararea, ca este iritata acum si te va respinge.

| penciuiulian99 explică (pentru Violleta2022):

Pai asta e chestia despartirea de iubitul ei nu a facut-o sa fie iritata si nici nu m-a respins cand m-am intalnit cu ea am privit-o pentru cateva secunde iar ea s-a uitat la mine

Răspuns utilizator avertizat