| meMagdY02 a întrebat:

:* As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva...in curand voi implini 14 ani iar la petrece nu stiu ce as putea ca sa fie distractie. Ma puteti ajuta cu niste pareri, ex de activitati etx...Dau >fundita+vot:*big grin<

Răspuns Câştigător
| Dragutza_Anutza_1997 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa fie natural nu totul planuit, dar puteti juca vechile activitati gen. sticluta, adevar sau provocare, mumia [cu grupe de cate 2 se infasoara in hartie si castiga cel mai "impachetat"] sau dansati cu un fruct intre voi [pe fruntile celor doi], gen. sa gaseasca primul un anumit lucru dintr-un bol plin cu frisca, cine se incalta cu cele mai multe sosete imprastiate prin casa legat la ochi. nu stiu ce sa-ti acum dar daca ai alaturi cei mai buni prieteni, ceva muzica si mancare totul vine de la sine laughing

1 răspuns: