| myia a întrebat:

Buna TPU as' vrea sa ma vopsesc in aceasta vara, sa incerc ceva mai iesit din comun, ma gandeam la un roscat aprins, portocaliu. am vazut ca se poarta si e o culoare destul de vie. Vreau sa fiu in 2 culori, deasupra sa fie culoarea mea naturala adica brunet iar dedesubt acel roscat ...am cativa pistrui, destul de putini. si am citit pe un site ca acestor persoane nu le-ar sta bine si ar putea sa se gandeasca la alta culoare. Voi ce parere aveti? multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Victoria_8725 a răspuns:

Hey.:)
Nu e adevarat.[-x
Ti-ar sta extrem extrem de bine.
Am si eu o verisoara...
Si eaa are o nuanta de rosu aprins si are si cativa pistrui.
http://generatia-x.ro/nuante-de-roscat/
Cred ca a-2-a nuanta te`ar avantaja cel mai bine.
Plus ca ofera luminozitate tenultui si asa pistrui n`ar mai iesii in evidenta.
Pussii sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?!:o3

Si iti dau idu mew ca vreau sa` vad cum iti sta.[binenteles dupa ce te vopsesti].:*
copilu_dulce_4_you