| →Đąy☺ǻnną← a întrebat:

Buna TPU`:* As vrea sa-mi bag piercing in buric :X si vreau sa mi-l bage o prietena ( acasa ) sau daca nu.chiar eu big grin. e potrivita branula gri? :-s Daca da, cam la ce pret o gasesc? Multumesc`! big hug

4 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Buna.nu e potrivit nimic. cercel iti poti pune acasa dar piercing nu pentru ca e foarte periulos.se poate infectahappy

| →Đąy☺ǻnną← explică:

Aaa...si nu vreau raspunsuri de genu`: "e periculos, se poate infecta, mai bine mergi la un salon" etc. big grin

| iubireeterna a răspuns:

Se poate infecta de magazin nai auzit? nu-i bine ce faci

| alisa95 a răspuns:

Nu vrei raspunsuri de astea? eu cred ca e spre binele tau scumpa! pentru ca 1 e foarte periculos si risti sa ajungi la spital 2 o sa te doara dublu acum depinde. cum vrei tu si eu imi fac si nu tin de parerile celorlalti ca o sa doara ecc. nu conteaza sunt hotarata dar mentionez ceva EU MERG LA SALON