| catacatalina07 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi cumpar Samsung Galaxy S Duos, si as vrea sa stiu cum vi se pare acest telefon,cum ruleaza jocurile pe el,cum face poze,cum se aude si daca isi merita bani, pentru ca nu am auzit lucruri foarte bune despre el... funda! :*

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Trebuie sa gasesti pe cineva care detine acest telefon, majoritatea isi vor da cu parerea fara sa fie cunoscatori de cauza, iar unii te vor pacali. Intri pe gsm arena te uiti la specificatii si daca procesorul e cel putin dual core de 1 ghz si 512 ram atunci iti merge 70% din jocuri, cel mai bine ar fi sa te uiti la un gametest pe yotube http://www.youtube.com/watch?v=W2tVmMIPhZ8.

2 răspunsuri:
| CameliaS a răspuns:

Buna, am acelasi telefon si sunt multumita, sa stii. Jocurile ruleaza bine, poze face acceptabile, se aude foarte bine (desi mai face figuri, se inchide din cand in cand singur). Nu stiu exact cat costa, dar zic ca e un telefon bun. happy Succes!

| Maria_Ciocan_1973 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, destul de performant, insa mai mare uneori ezitari. Jocurile merg bine, rezolutia e buna. Daca ai grija de el, o sa te satisfaca. Ca aspect, este foarte frumos. Sper ca te-am ajutat.