| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie ceva... Vreau sa fac cartofi prajiti. I-am taiat, i-am curatat, dar mi-e frica sa deschid aragazul si butelia si ai mei nu sunt acasa. Va rog sa-mi spuneti cum sa imi inving teama.

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Mai bine stai cuminte papusico... uita-te prin frigider si mananca altceva kiss cartofi iti face mami cand se intoarce

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti mica nu trebuie sa faci nimic, doar sa mergi la o cunostinta care te poate ajuta sa faci mancarea si atat.

| FadetoBlack a răspuns:

Bună
simplu dai drumul la butelie si la aragaz. şi gata, sau du-te în vecini şi cheamă pe cineva...hee hee
baftăă!

| rousz a răspuns:

Cati ani ai tu?

| rousz a răspuns:

kiss ai grija de tine!

| ğözde a răspuns:

Intreab`o pe maicata laughing)!

| BodyApple a răspuns:

rolling on the floor Cheama niste vecini nai pe nimeni akllaughing?

| rousz a răspuns (pentru BodyApple):

Nu mai invatati fetita la varsta ei nu este indicat sa puna ea mana la aragaz poate pati ceva! derbedeii de voi laughing

| BodyApple a răspuns (pentru rousz):

hee hee

| ElizaSun a răspuns (pentru rousz):

Eu am 11 ani si uite ca stiu sa folosesc aragazul. Bine, stiu ca aici e vorba de butelii, dar zic si eu. P. S.big grinaca vrei neaparat, cheama niste vecini sa te ajute!

| rousz a răspuns (pentru ElizaSun):

Pai tu, dar poate ea nu stie ca daca stia nu mai intrebawinking

| OrbiitVerde99 a răspuns:

Pai eop am facut astfel : Aprinzi radio, dai drumul si nu te uiti a da sa il dai la foc foarte foarte mick asa am facut eop pls funda love struck