| Fallen4Angels a întrebat:

as vrea sa stiu ce inseamna pentru voi bucurestiul si chestii de genu' asta?

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Pentru Bucuresti nu simt nimic. Absolut nimic.
M-am nascut, si locuiesc in Vaslui. Cel mai tare oras posibil. Singurul oras unde poti fi intrebata pe strada de un necunoscut daca nu vrei o partida de sex, orasul unde nu intereseaza pe nimeni daca spargi geamurile primariei, fie si cu un vibrator, orasul in care vezi cate un domn manierat (a se citi cocalar), ascultand Moartea lui Salam intr-un Mertan furat de la nemti, avand o siliconata, cu 10 straturi de fond de ten si 8, 5 straturi de ruj pe botul cat Atlanticul ( a se citi pitipoanca) si multe alte minunatii pe care doar in Vaslui le poti intalni. Dar pe langa asta, e orasul meu si il iubesc. Iubesc chiar si cainii care se reguleaza in fata blocului sau care se usureaza pe hidrantul de pe trotuar.

2 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Chestii de genu'? Adica... ce fel de "chestii de genu'"?
Orase? Bucurestiul e capitala. happy

| Fallen4Angels explică:

Adica ce simti tu pentru orasu' asta, te'ai nascut asta vreau sa zic prin chestii ed genu' asta