| ZzUzZuMew a întrebat:

:*
As vrea sa stiu la care dintre liceele Benjamin Franklin, Marin Preda si Dimitrie Bolintineanu (toate pe profil de stiinte) mi-ati recomanda sa ma inscriu. Vreau pareri sincere si convingatoare(Dau fundita:*)

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu invat in Benjamin Franklin chiar la stiintele naturii (poti verifica un raspuns de-al meu anterior) si pot sa spun ca profesorii sunt ok - mai putin cea de fizica care e cam crizata de fel, dar daca iei 5-6 la ea si esti calm, te lasa in pace, iar cea de matematica e batrana si cam pretentioasa-. Chiar ti-as recomanda profilul asta, in Benjamin F. pentru ca stiu cu ce profesori ar urma sa faci, si iti pot da detalii despre anumite cursuri/profesori. Daca vrei informatii, imi poti da mesaj!

| ZzUzZuMew explică (pentru znstr):

Multumesc, chiar as vrea detalii.M-am speriat putin pentru ca o fata care a terminat scoala mea s-a dus la B.F si a spus ca s-a mutat cu prima ocazie deoarece nu a facut fata x_X

| znstr a răspuns (pentru ZzUzZuMew):

Daca vrei, lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si te bag pe messenger si mai vorbim. Mie mi se pare destul de usor.