| evildarks a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu de ce la telefoanele mele Nokia c2 si asa 201 am bagat un video convertat dupa net sub forma de mp4 adica videoclip nu imi merge pe telefoane imi spune video neacceptat pls o solutie va rog mult de tot dau funda +vot si la restul vot.

Răspuns Câştigător
| tioan a răspuns:

Sunt 2 tipuri de.3gp, este.3gp simplu si. 3gpp. Eu am Nokia X2 si nu imi citeste.3gp, doar 3.gpp. Evildarks, iti recomand sa folosesti Xilisoft Ultimate Video Converter.

6 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Stiu ca Nokia citea.3gp
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-3GP-Video-Converter.htm
incearca sa le convertesti cu asta:)

| tioan a răspuns (pentru StonemAlly):

Sunt 2 tipuri de.3gp, este.3gp simplu si. 3gpp. Eu am Nokia X2 si nu imi citeste.3gp, doar 3.gpp. Evildarks, iti recomand sa folosesti Xilisoft Ultimate Video Converter.

| StonemAlly a răspuns:

Atunci incearca varianta lui tioan. Eu nu stiam ca sunt 2 tipurihappy Aveam un Nokia mai demult si ala citea.3gp orice videoclip convertit il vedea

| evildarks explică:

Nu merge tot asa zice! pls alta solutie

| tioan a răspuns (pentru evildarks):

Poate nu e pe rezolutia care trebuie

| evildarks explică:

Raspunsul era pentru StonemAlly

| evildarks explică:

Mersi mult tioan ai avut dreptate citeste 3gpp mersi mult trebuia sa lasi un raspuns pentru mine nu pentru stoe ca nu merge sa-ti dau funda lasa un raspuns ca sa iti dau funda