| Maria070272 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce inseamna daca: sa va povestesc. Vara trecuta un baiat mi.a pus mana pe fund, am discutat cu el a incetat, ma rog... Acum cateva zile m.a plesnit peste fund dar a fugit si nu am apucat sa vorbesc cu el. Eram singuri pe strada. In aceasta seara dupa ce au intrat toti in casa am ramas putin cu el si eu am dat sa plec iar el m.a intrebat daca mai stau. Am mai stat putin si el spunea ca ce frumos este afara...ca elar mai sta. Eu i.am zis ca sa.si ia un sac de dormit sa doarma afara sa se uite la stele iar el a zis ceva de genul asta " Eee...asa singur...macar daca eram cu cineva". Si tin sa mentionez ca de la un timp imi da like la pozele de pe facebook, se cam holbeaza la mine. Intrebarea este ce vrea?

2 răspunsuri:
| any3la a răspuns:

Logik! te place si vrea sa stea cu tine....nu iti dai seama?

| Manea_Marius_Gabriel_1991 a răspuns:

Vorba lu' Rata din " Las Fierbinti" :
Las-o asa. happy