| mmaarriiaammm a întrebat:

Buna TPU si sper sa aveti timp sa imi cititi povestea. Este vorba despre mine si un baiat. Vara trecuta, ne jucam toti copiii de pe strada ascunsea pe minge. Nu stiu daca stiti cum se joaca dar trebuie sa stai unul in spatele celuilalt se spune un numar etc. si acel baiat s.a pus ultimul, in spatele meu. Eu nu mi.am dat seama ce va face si m.a prins usor de fund. Eram afara intre vreo zece copii. Ce puteam sa fac? I.am aruncat o privire gen: ce vrei sa faci? si a incetat. Acum o saptamana eram afara si am ramas singura cu el si m.am apecat sa.mi leg siretul. M.a plesnit peste fund si a fugit in curte. I.am spus ca este nesimtit dar nu stiu daca a auzit. Urmatoarea seara am ramas tot cu el. Se intampla ca noi sa fim printre primele curti de pe strada unul langa altul iar noi copiii ne strangem in capatul fundaturii. Cand plecam ultimii noi plecam amandoi. Asa, am ramas cu el la poarta lui si eu as fi vrut sa plec dar m.a oprit si a zis ca el ar mai sta afara sa se uite la stele cu cineva. cu o ea. Am mai vorbit putin si a intrat in curte doar dupa ce am plecat eu, fiind seara. Se uita la mine cu o privire dulce, asa mi se pare mie, rade la glumele mele, si cateodata mai imi spune "perversa mica". A da, si o data cand eram singuri s.a apropiat mai mult ca de obicei de mine. Si eu il plac, dar nu stiu el daca ma place. DAca ma place si el ce sa fac. sau daca ma intreaba sa fiu cu el. sa fiu iubita lui. ma refer la tinut de mana, un pupic nimic mai mult. Am 13 ani. fundaa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Nu stiu ce sa zic....adica daca iti pune mana pe fund si etc inseamna ca ar cam vrea sa profite de tine, incepe cu o palma apoi termina cu un avans sexual :S. Parerea mea... Daca iti place sa fii pipaita treaba ta. laughing

| Beccaaa a răspuns:

Asa sunt TOTI baieti, nu conteaza daca te place sau nu dar ei oricum ei fac gesturi obscene pentru amuzament laughing In clasa a8a baietii ridica fustele fetelor, nu inseamna ca le plac. Daca a incercat sa flirteze cu tine, incearca si tu si veI unde duce discutia.
Succes!