| Niah a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb ceva... 1)cum poti fi cu un baiat mai mare cu 1 an decat tine? 2) cum trebuie sa fie fata ideala de 13 ani pentru voi, baieti? (adica sa fie inalta, scunda...)
3) ce inseamna daca iti plac 2 baieti odata si in acelasi timp il placi mai mult pe unul dintre ei si il paci si pe celalalt? dau funda pentru cine imi da un raspuns bun la cele trei intrebari!

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Daca tu de la 13 ani umbli dupa baieti. La 18 o sa fi deja celebra si cu un nume "bun"winking

| HerraAbst a răspuns:

1. Fi tu insuti, daca te va placea il vei avea.
2. Nu trebuie sa fi fata ideala pentru toti, trebuie sa fi pentru unul singur, acela care poate fi alesul tau.

Sfat : La varsta ta, incearca sa te gandesti la alte lucruri mult mai importante decat relatiile cu baietii, daca nu cumva vrei sa plangi noptile cu perna in brate.

By the way. Viata bate filmul!winking