| goldheart a întrebat:

Mai bine scunda decat inalta? Argumentati!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza important e sa fii om bun in viata.

| Dina a răspuns:

De ce nu alegi sa fii normala?, adica sunt momente cind e mai bine sa fii scund si altele cind ai nevoie sa fii inalt, adica daca iti place de un baiat mai scund ca tine tu fiind inalta? deci nu te vei simti bine...si cind esti prea scunda la fel nu ai succes peste tot. Fetele normale de inaltime sunt cele mai bune.

| 95Cosmin a răspuns:

Se stie ca fetele inalte o sa aiba cel mai mare succes la baieti, la fel ca si baietii mai inalti si sportivi. Insa cind iubesti pe cineva nu conteaza inaltimea.

| borntotwerk a răspuns:

Pai e bine si sa fii inalt,dar si scund sau si potrivit...,pentru ca daca estj inaltpoti fi model sau ceva de genul, dar daca estj scund poti face dansuri adica dobicei oamenii mai scunzi se pricep la dansuri si daca esti potrivit poti face orice..., in fine daca ai sub 1.70 nu esti scund., sper ca te-am ajutat pa-pa.pup.

| Oxiii a răspuns:

N-as putea alege, deoarece dintodeauna am fost inalta [ momentan am 1, 74 ]/ Inaltimea nu o poti alege, este ceva genetic, e normal sa cresti in inaltime daca unul sau ambii parintii sunt si ei inalti. Poti sa te inalti prin sport, dar nu poti deveni mai scunda nicicand.

| dara_1781 a răspuns:

Eu am 1, 67 si nu stiu ce sa fac sa ma mai inalti.nu vreau sa practic nici un sport, dar vreau sa ma inalt.