| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb cu pot sa am tupeu mult sa nu imi pese de nimeni sa ma iau in gr k toti si sa fiu respectata cine imi zice dau funda +vot plsshappy

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Eu zic sa ai un prieten in cartier care sa faca parte dintr-un grup din baieti mai respectati stii tu, POPULARI...(dar nu golani)nu te gandi la prostii.I-a putin tupeu baietii plac fetele atunci cand se lasa greu, poti avea putin tupeu cand stai alaturi de el.asa o sa fii sigur respectata.

1 răspuns:
| surprizadeciocolata a răspuns:

Gaseste-ti un iubit respectat in cartier la tine si totul se rezolva. nu ai cum sa fi tare in gura daca nu esti bazata pe cineva, pentru ca s-ar putea sa nu le placa la toti si sa ai probleme. cauta-ti o gasca mai de smecherasi...altfel nu stiu.