| melobelo a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa va intreb daca se intampla ceva in cazul urmator.Joi am dat o lucrare la romana si nu am dat lucrarea la finalul orei, cand acerut sa aducem lucrarile la catedra deoarece cred ca as fi luat o nota mica si imi stricam media. Poatesa m-i se intample ceva?

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Pai...te va trage la raspundere dar,ii poti spune cu ai inceracat sa i-o dai dar, chiar atunci, ea a plecat sau.ii poti spune c-ai uitat. funda?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,daca e sa te intrebe, ii zici ca nu ai fost la ora.

| JustDeedee a răspuns:

Depinde de profesor.Dai lucrarea cand ai ora si explica-i de ce nu ai dat-o, sigur te va intelege daca e de treaba si nu ti se va intampla nimic. Va apreciata sinceritatea ta. Bafta! happy

| Alinaame a răspuns:

Cand va imparte lucrarile ii spui ca nu ai primit-o si el probabil va crede ca a pierdut-olaughing