| mone a întrebat:

as vrea sa va intreb daca stiti cum sa scapati de petele de pe fata lasate de cosuri.Am inteles ca un peeling ar fi bun...dar as vrea sa fie peeling cu laser si nu stiu daca se poate face la cosmetica. Daca nu stiti nimic despre peeling as vrea macar sa imi recomandati niste creme bune pentru disparitia petelor

1 răspuns:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Crema de galbenele da rezultate fff bune pe termen lung. Ti-o spun din proprie experienta