| anonim_4396 a întrebat:

De un timp, am multe pete de soare pe fata.Ce pot face ca sa scap DEFINITIV de ele? Am auzit de operatiile cu laser dar nu stiu daca se poate si la astfel de pete.Voi ce spuneti? Sau recomandati-mi niste creme care ar putea sa faca petele sa dispara? FUNDA*!

Răspuns Câştigător
| SashaSiAtat a răspuns:

Incearca Crema de albirea a tenului pentru pete, pistrui si (mai era o chestie dar am uitat cum ii spune), oricum Farmec produce crema.
Sfatul meu este sa iti faci iste analize, sa vezi daca nu ai alergie la ceva si din cauza sorelui se accentueaza.
Bafta in continuare!