| andreea_7819 a întrebat:

Buna TPU:*:*:*! As vrea sa va mai pun o intrebare. Tatal meu a cumparat azi 3 DVD-uri el crezand ca o sa mearga pe calculator, eu nu am fost acasa ci la scoala.Am DVD-R/RW(dividiriter) si nu merg.Am si windows media player si nu merge nici cu el.Mai am un CD care se poate vedea doar in windows media player si nici el nu merge. Oare acele 3 DVD-uri nu merg pentru ca trebuie pe televizor sau windows-ul media player nu e bun, daca nu e bun ati putea sa imi dati un site ca sa il descarc si sa fie bun ca eu am incercat dar nu am putut!:*

VĂ MULŢUMESC!:*:*:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca VLC de aici: http://www.videolan.org/vlc/ Sigur merge cu el!

1 răspuns:
| andreea_7819 explică:

Multumesc mult chiar am reusit:*:X